Przedszkolaki z grupy „Tropiciele” z oddziału na Kochanowskiego zostały zaproszone przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle do udziału w Mikołajkowej lekcji otwartej pod hasłem „Przez muzykę do serca przedszkolaka” .Zajęcia rozpoczęliśmy od głośnego czytania w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Jedna z uczennic klasy 8 przeczytała wiersz pt: ”Tancerka” autorstwa Doroty Strzemińskiej- Więckowiak. Uczennice klasy 8 zaprezentowały , krótki pokaz układów tanecznych a następnie zaprosiły przedszkolaki do wspólnej zabawy. Zatańczyliśmy znaną wszystkim zabawę muzyczno-ruchową „Kaczuszki” po czym przystąpiliśmy do nauki układu tanecznego pt: „Belgijka”. Na zakończenie bawiliśmy się chustą animacyjną . Tropiciele otrzymały „certyfikat uczestnictwa” za udział w Mikołajkowej lekcji otwartej. Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Nagacz nauczycielce wychowania fizycznego oraz uczennicom klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle za zaproszenie naszych przedszkolaków do wyśmienitej zabawy.❤❤❤

Kategorie: Wydarzenia