Dnia 15 stycznia grupa „Tropiciele” i „Smoki” z oddziału na Kochanowskiego wzięła udział w warsztatach pod hasłem „Przedszkolak i bezpieczny komputer” w ramach „Bajkowych ferii z książką”, które przeprowadziła Funkcjonariuszka Straży Miejskiej w Jaśle – Pani Bożena Krupa. Podczas dzisiejszego spotkania najmłodsi dowiedzieli się o zagrożeniach, jakie niesie za sobą nierozważne korzystanie z komputera oraz Internetu. Dzieci miały okazję obejrzeć filmiki edukacyjne, które zobrazowały niebezpieczeństwa czyhające w sieci. Podczas pogadanki dzieci same wymieniały niebezpieczne sytuacje, do których może dojść podczas korzystania z komputera. Nie zabrakło również głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem Pani Bożenka przeczytała przedszkolakom opowiadanie „Bezpiecznie w mediach” z cyklu BEZPIECZNE DZIECIAKI. Serdecznie dziękujemy za warsztaty!