W dniu dzisiejszym przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego wzięły udział w warsztatach pod hasłem „Przedszkolak i bezpieczny komputer”, które przeprowadziły Funkcjonariuszki Straży Miejskiej w Jaśle. Podczas dzisiejszego spotkania najmłodsi dowiedzieli się o zagrożeniach, jakie niesie za sobą nierozważne korzystanie z komputera oraz Internetu. Dzieci miały okazję obejrzeć filmiki edukacyjne, które zobrazowały niebezpieczeństwa czyhające w sieci. Podczas pogadanki dzieci same wymieniały niebezpieczne sytuacje, do których może dojść podczas korzystania z komputera. Nie zabrakło również głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem Pani Bożenka przeczytała przedszkolakom wiersz Jacka Cudnego pt. “W sieci”. Serdecznie dziękujemy za warsztaty!❤

Kategorie: Wydarzenia