04 marca przedszkolaki z grupy Tropiciele wraz z „Wróżką Bajką” zrealizowali kolejne zadanie z Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek” pod hasłem „Poznajemy nasz region”. Tropiciele w dniu dzisiejszym zapoznali się z historią, zabytkami oraz herbem miasta Jasła. Pani Ula przeczytała dzieciom legendę o naszym pięknym mieście ,dzieci odszukały je na mapie , a przy okazji przypomniały jaka jest stolica Polski. Przedszkolaki z łatwością ułożyły nazwę miasta z rozsypanki literowej oraz przyporządkowały podpisy do zdjęć najciekawszych miejsc i zabytków Jasła. Na koniec zajęć , aby zapamiętać herb miasta Jasła Tropiciele wykonali pracę plastyczną – wykleiły go kulkami z bibuły . W naszej sali dzieci mogą obejrzeć pamiątkowy plakat oraz kącik regionalny z bardzo ciekawymi książeczkami na temat Jasła.

Kategorie: Wydarzenia