Dnia 23 czerwca 2023 r. uroczyście pożegnaliśmy Absolwentów naszego przedszkola. Z przedszkolem pożegnały się dzieci z grupy „Smoki” z oddziału na Kochanowskiego oraz grupy „Pszczółki” z oddziału na Grunwaldzkiej. Uroczystość rozpoczęła się wzniośle – dzieci z grupy „Smoki” zaprezentowały polski taniec narodowy, jakim jest dostojny polonez, od którego niejednej osobie zakręciła się w oku łza. Następnie dzieci zaprezentowały krótką część artystyczną i w słowach wierszy i piosenek podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie. Po występie głos zabrała Dyrekcja przedszkola, która pogratulowała wszystkim starszakom udanego i pracowitego roku. Gorące podziękowania oraz dyplomy odebrali Rodzice, którzy w sposób szczególny angażowali się w pracę na rzecz naszego przedszkola. Także Rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali pracownikom przedszkola za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Uroczystość zakończyła się rozdaniem dyplomów oraz upominków. Potem przyszedł czas na słodką niespodziankę – tort z wizerunkiem naszych Absolwentów! Serdecznie gratulujemy przyszłym pierwszoklasistom. Życzymy im samych sukcesów w dalszej edukacji, wytrwałości w zdobywaniu kolejnych szkolnych szczytów i niegasnącej chęci zgłębiania wiedzy!
,,Bajkowa Parada”
Bajkowa Parada w ramach XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom W ramach XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie – Mądrość – Siła!” nasze przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowej Bajkowej Paradzie. Dzieci, pięknie przebrane za Dowiedz się więcej