„Na swych buziach uśmiech mamy bo wakacje zaczynamy!”- te słowa były myślą przewodnią dnia dzisiejszego w grupie „Tropiciele”. Na samym początku przedszkolaki ubrane w koszulki żółtego, słonecznego koloru oraz zaopatrzone w szerokie uśmiechy na buziach ułożyły napis WAKACJE dzieląc go na sylaby w różnorodne sposoby. Następnie dzieci wskazały co można robić podczas wakacyjnego odpoczynku dzieląc się swoimi planami na najbliższy czas i jak się okazało wakacje wszystkich dzieci będą z pewnością niezapomniane. Punktem kulminacyjnym było wręczenie „Tropicielom” pamiątkowych dyplomów, które wszyscy odbierali z wielką dumą i przejęciem a na ich twarzach malował się uśmiech! Na sam koniec na wszystkich czekała miła niespodzianka- słodki poczęstunek, który pozwolił poczuć się jak na pikniku a radości nie było końca! Życzymy, aby czas spędzony na odpoczynku upłynął w przyjemnej atmosferze i pozwolił na błogi relaks i regenerację sił!

Kategorie: Wydarzenia