Bajkowe Prywatne Przedszkole w ramach Jubileuszowego XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!” przeprowadziło Akcję Charytatywną „Książka na Zdrowie!”. Akcja polegała na zbiórce książek, które zostaną przekazane podopiecznym Oddziału Dziecięcego Szpitala Specjalistycznego w Jaśle . Rodzice pozytywnie odpowiedzieli na apel otwierając swoje serca, owocem czego są zebrane książki. Żywimy nadzieję, iż przekazując te książki uda nam się rozbudzić wśród najmłodszych pacjentów miłość do czytania książek, a każde dziecko, które zostanie przyjęte na oddział szpitalny otrzyma książkę, która chociaż w mały sposób sprawi, że na twarzach małych pacjentów zagości uśmiech. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „ Książka na zdrowie!” i pamiętajmy, że „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi!”❤❤❤

Kategorie: Wydarzenia