„Podeszwa na kształt stopy Do tego dwa paseczki Ozdobna klamerka Masz swoje klapeczki Tworzysz własne buty Na dni gorące, upalne Zwane u nas „japonki” Proste, lecz niebanalne” <3 Słowa tego wiersza stały się dla nas inspiracją podczas kolejnego dnia plastycznego. Przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego po wczorajszej wyprawie nad samo Morze Bałtyckie, stworzyły dzisiaj klapeczki, które idealnie nadają się na plażę. <3 Na samym początku każde dziecko otrzymało kolorową podeszwę, na której następnie została odbita stópka pomalowana na biało. Malowanie stóp farbą sprawiło, że dzieci głośno się śmiały, bo jak się okazało przynosi to ogromną przyjemność. Kolejnym etapem tworzenia letnich klapeczek było przyklejenie paseczków z kolorowych rureczek i efektem finalnym były różnobarwne buciki dla każdego przedszkolaka. Dzisiejszy dzień znów zapewnił nam szereg wrażeń i rozbudził w przedszkolakach kreatywność. Z niecierpliwością czekamy na jutro! <3 🙂
,,Spektakl Pchła Szachrajka”
3 czerwca 3 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły Jasielski Dom Kultury, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu Dziecięcego Teatrzyku „Maskotka”.Celem wyjścia było rozwijanie zainteresowań teatralnych, uwrażliwianie na sztukę, kształtowanie właściwych zachowań Dowiedz się więcej