„Na Piżama Party wrażeń cała moc, wystarczy piżama, poduszka i koc! No bo kto powiedział, że od tego dzień? Bawić się wieczorem piżamowo chciej”’ !- słowa tej rymowanki stały się inspiracją do wczorajszej nocy w przedszkolu! Grupa „Tropiciele” z oddziału na Kochanowskiego wzięła udział w Piżama Party. Na samym początku każdy uczestnik wydarzenia otrzymał chmurkę, w której narysował marzenie, jakie miało się spełnić podczas tej wyjątkowej nocy, następnie wszyscy zgodnie podpisali przysięgę dobrego humoru i niezmiernej chęci dobrej zabawy! Rozpoczęliśmy różnorodne konkurencje do których należało między innymi slalom z poduszkami, czy też celny rzut do kosza. Przedszkolaki zamieniły się w „mumie”, przenieśliśmy się do prawdziwego teatru cieni, nie zabrakło także czasu na małe przekąski, które znajdowały się na specjalnie przygotowanym szwedzkim stole. Dużą atrakcją okazała się być smakowita pizza, która dała nam dużo energii na piżamową dyskotekę! Przedszkolaki przeszły w piżamkach po czerwonym dywanie i wybraliśmy Królową i Króla Piżama Party. Po wybornej zabawie nadeszła chwila wytchnienia i panie w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” zaprezentowały najmłodszym opowiadania tematyczne. W końcu nadszedł czas na sen, który poprzedziło obejrzenie krótkiej bajeczki. Przedszkolaki smacznie spały, lecz z samego rana każdy obudził się z wielkim uśmiechem na twarzy. Bitwa na poduszki, na którą wszyscy z niecierpliwością czekali sprawiła niesamowitą radość. Poranna gimnastyka pozwoliła się wszystkim dobrze obudzić i wyposażyła nas w dobre humory. Po śniadanku wykonaliśmy poranną toaletę i każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom. Miniona noc z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci!❤❤❤

Kategorie: Wydarzenia