Przedszkolaki z grupy „Biedronki” zgodnie z przedświąteczną tradycją piekły świąteczne pierniczki. Z pomocą pań praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Przedszkolaki na początku poznały składniki potrzebne do przygotowania ciasta następnie dzieci wałkowały wcześniej przygotowane ciasto i wykrawały pierniki różnych kształtów przy pomocy foremek. Nie zabrakło choinek, reniferów, misiów, dzwonków, gwiazdek i wielu, wielu innych. Po włożeniu wyciętych ciastek do piekarnika w całym przedszkolu zaczął unosić się słodki zapach korzennych pierników, przywołujący na myśl dom, święta, rodzinną atmosferę i wiele innych miłych skojarzeń. Wspólne pieczenie i dekorowanie pierników było doskonałą zabawą, której efekty będą nam towarzyszyć przez całe Święta!