Dnia 08 grudnia  w grupie „Bajkowi Odkrywcy” w oddziale na Kochanowskiego miało miejsce wyjątkowe wydarzenie- „Pasowanie na przedszkolaka”. Jest to pierwsza, tak wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę                        z przedszkolem. Od samego rana trwały wielkie przygotowania i dzieci z wielką niecierpliwością czekały na swój sceniczny debiut. Odwiedzili nas Rodzice oraz goście Panie Dyrektorki . Przedszkolaki z uśmiechami na buziach prezentowały swoje umiejętności, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach, wykonywały trudne zadania aby zostać prawdziwym przedszkolakiem. Rodzice też odpowiadali na trudne pytania, udało się im  wypełnić wszystkie zadania. Rodzice złożyli Ślubowanie ,a dzieci Przyrzeczenie. Wreszcie nadszedł czas na najważniejszą chwilę-Panie Dyrektorki za pomocą „magicznego ołówka” dokonały aktu pasowania, a wszystkie dzielne przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz własne, mięciutkie kredeczki ,  do których z pewnością będą się często przytulać. Dla dzieci było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech! Od dzisiaj już wszyscy „Bajkowi Odkrywcy” należą do Społeczności Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle! Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom! Był to wspaniały dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci.

 

Kategorie: Wydarzenia