Dnia 13 listopada w grupie „Biedronki” w oddziale na Kochanowskiego miało miejsce wyjątkowe wydarzenie- „Pasowanie na przedszkolaka”. Jest to pierwsza, tak wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Od samego rana trwały wielkie przygotowania i dzieci z wielką niecierpliwością czekały na swój sceniczny debiut. W tym roku nie mogliśmy gościć u nas Rodziców, lecz cały czas czuliśmy ich ogromne wsparcie. Naszą uroczystość rozpoczęliśmy od głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”- pani dyrektor Anna Zielińska zaprezentowała wiersz Anny Kality pt. „Dzień Przedszkolaka”, a następnie głos zabrały dzieci. „Biedronki” wierszem, tańcem i piosenką udowodniły, że zasługują na to, aby zostać prawdziwym przedszkolakiem. Z uśmiechami na buziach prezentowały swoje umiejętności, za co otrzymały od dyrekcji gromkie brawa. Wreszcie nadszedł czas na najważniejszą chwilę- wszystkie dzieci złożyły przysięgę i poprosiliśmy o pasowanie. Panie Dyrektor za pomocą „magicznego ołówka” dokonały aktu pasowania, a wszystkie dzielne przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz własne, mięciutkie kredeczki, do których z pewnością będą się często przytulać. Dzisiejszy dzień to jeden z ważniejszych dni dla naszych dzieci, który zapewnił wiele wrażeń i emocji. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech! Od dzisiaj już wszystkie „Biedronki” należą do grona prawdziwych przedszkolaków! Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom! Był to wspaniały dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci. ❤❤❤

Kategorie: Wydarzenia