Przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego wybrały się na warsztaty do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. „Ojczysty – taki bystry!” – to projekt edukacyjny popularyzujący zdobywanie i poszerzanie wiedzy o polszczyźnie, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem ojczystym oraz zwracanie uwagi na poprawność językową poprzez twórcze działania warsztatowe i animacyjne. Przedszkolaki odgadywały zagadki, które losowały na kolorowym drzewie, kolorowały różne zwierzątka, odgadywały pierwszą literę swojej kolorowanki i starały się ją napisać. Na koniec wszystkie prace zostały umieszczone na papierowym dywanie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i radością wykonywały wszystkie zadania, a ich wysiłek został doceniony poprzez drobne upominki. Bardzo dziękujemy Panią Bibliotekarkom za spotkanie i ciekawe zajęcia. 

Kategorie: Wydarzenia