Nasza placówka po raz szósty wspólnie z Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia w Jaśle oraz Jasielskim Domem Kultury włączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Aniołkowe Granie”. Inicjatorem akcji jest Przedszkole nr 56„Niezapominajka” i Przedszkole nr 31, przy współpracy z Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania, dla dzieci z Pogotowi Rodzinnych. Głównym celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wśród społeczeństwa idei rodzicielstwa zastępczego.
Pod nasze skrzydła trafili wychowankowie z Państwowego Domu Dziecka w Kołaczycach. Dla nich organizujemy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy. Prosimy o aktywne włączenie się w to szlachetne przedsięwzięcie! Zapraszamy do wspólnego pomagania!
Brak dostępnego opisu zdjęcia.