W czwartek 3 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr EDEN z Wieliczki. Na początku aktorzy z wielką przyjemnością dołączyli do kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom i przeczytali dzieciom bajeczkę o tematyce zimowej. Następnie aktorzy wystawili piękny spektakl pt. „Najpiękniejszy prezent”. To historia chłopca imieniem Piotruś, dla którego wymarzonym prezentem jest obecność jego taty na święta w domu. Wszystkie prezenty jakie dostał do tej pory nie były dla Niego tak ważne, jak bliskość ukochanej osoby. W zatrzymaniu taty w domu pomógł Piotrusiowi Anioł. Marzenie Piotrusia udało się spełnić i spędził święta ze swoim tatą. Spektakl, który był pełen zwrotów akcji i zabawnych dialogów przypominał widzom, że najcenniejsze co możemy ofiarować drugiemu człowiekowi to wspólnie spędzony czas, szczególnie podczas Świąt Bożego Narodzenia!

Ala K.

Kategorie: Wydarzenia