Bajkowe Prywatne Przedszkole w tym roku szkolnym zostało zaproszone do udziału w Programie Edukacyjnym oraz konkursie „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”. Przewodnikami po opowieściach o świecie natury byli bohaterowie Gangu Fajniaków, patronujący czterem żywiołom: ogień (Słońce Sonia), wody (Kropla Ksenia), ziemi (Drzewo Dobromir) i powietrza (Chmurka Celinka).Z wielką radością informujemy, że przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego z grupy „Biedronki” zdobyły nagrodę za przeprowadzenie zajęć pt. „Oszczędzaj Kropelkę – Eksperymenty z wodą”. Serdecznie dziękujemy za nagrody, które przyniosły dzieciom wiele radości. Udział w programie zapewnił „Biedronkom” dużo wspaniałej zabawy. Przedszkolaki odkrywały tajemnice przyrody związane z wodą, a dzięki przygodzie z Fajniakami udało się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy. Gratulujemy sukcesu! ❤

Kategorie: Wydarzenia