NAGRODA za najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom”❣
Kochani ❣
Nasza Placówka od 2015 roku działa na rzecz Fundacji ABCXXI „Cała Polska czyta dzieciom”, z dumą przyjęliśmy wiadomość, że po raz szósty z rzędu, otrzymaliśmy NAGRODĘ za najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom”❣
Zdobyta Nagroda to zasługa pracy całego zespołu Przedszkola, Rodziców oraz sympatyków naszej placówki. To wspaniały sukces, ale też motywacja do dalszego podejmowania działań.
Serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączają się w realizację przedsięwzięć, głośne czytanie dzieciom w domu i w przedszkolu, liczne uroczystości i akcje czytelnicze. Ciesząc się z Nagrody, nie zamierzamy bynajmniej spocząć na laurach, tylko w dalszym ciągu działać aktywnie! Pamiętajmy, że Codzienne czytanie dzieciom jest proste i znakomicie wspiera wszechstronny rozwój dziecka. ❤
Wyniki Konkursu:
https://calapolskaczytadzieciom.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-cpcd-2020-2021/?fbclid=IwAR11gexYAjJHhsP-TkE1rCr1sFLNB2EBxHRI5xDqCclhjWbft6FD6MBGcxo
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i na świeżym powietrzu
Kategorie: Wydarzenia