W tym tygodniu przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego i Grunwaldzkiej oraz dzieci z Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno- Wychowawczego „Bajkowa Kraina” uczestniczyły w zajęciach z muzykoterapii. Aktywne słuchanie rozpoczęliśmy od zabawy paluszkowej do utworu F.Chopina. Paluszki dzieci zamieniły się w dwie tancereczki, które wirowały, kołysały się i zgrabnie podskakiwały. Następnie przedszkolaki zwinnie poruszały się w rytm muzyki, a na pauzę przyjmowały wymyśloną śmieszną pozę. Na kolorowych papierowych talerzykach wystukiwały rytm do utworu Mozarta uderzając talerzykami o siebie, w różnych kierunkach. Dużo radości sprawiły przedszkolakom zabawy z kolorowymi balonami, łapanie baniek mydlanych oraz granie na instrumentach perkusyjnych do melodii Carnavalitto.🙂
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.😊❤

Kategorie: Wydarzenia