24 listopada w naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność gościć niezwykłych aktorów. Seniorzy z Gminnego Dziennego Domu Pomocy w Osobnicy wraz z Paniami : Martą Gorgosz-Gorczycą, Justyną Bigos, Edytą Głowaty przygotowali spektakl „Rzepka” na podstawie wiersza Juliana Tuwima. Aktorzy wykazali się niezwykłym kunsztem aktorskim, pięknymi strojami .Po występie Seniorzy wraz z dziećmi wspólnie zaśpiewali i zatańczyli , a także przeczytali wspólnie z nauczycielkami wiersz Juliana Tuwima „Okulary” włączając się do Kampanii Społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne , a także dzieci serdeczne dziękują społeczności z Gminnego Dziennego Domu Pomocy w Osobnicy za międzypokoleniową współpracę. Życzymy dużo zdrowia, dalszych sukcesów w pracy, samych miłych i radosnych chwil w nadchodzących przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.