Międzynarodowy Projekt Czytelniczy ” Magiczna moc bajek”
Grupa Biedronki z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle z oddziału Kochanowskiego rozpoczęła wprowadzenie do Międzynarodowego Projektu Czytelniczego” Magiczna moc bajek” pod hasłem: „Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni”.Działania projektowe rozpoczęliśmy od zaproszenia autorki projektu oraz koordynatorki, dyrektor Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle Anny Zielińskiej, która przeczytała dzieciom wiersz pt.”Magiczne słowa trzy” S.Karaszewskiego. Dzieci nazwały również swoją maskotkę towarzyszkę projektu imieniem „Filemonka” zaśpiewały także piosenkę projektową pt.” Magiczna moc bajek” autorstwa Anny Bomby. Stworzyły ,także swój kącik projektowy wśród, których znalazły się książki wprowadzające dzieci w bajkowy świat wartości. Do projektu została włączona również mama naszego przedszkolaka Tymoteusza Pani Mariola, która przeczytała najmłodszym fragment bajki ” Przygody Fenka”.
Kategorie: Wydarzenia