Świętując Międzynarodowy Dzień Pisarzy 5 marca br. zaprosiliśmy do przedszkola panią Paulinę Heredę – Czenczek – przedstawiciela Wydawnictwa MAC – Edukacja. Pani Paulina w ramach realizacji przez przedszkole projektu “Mały Miś w świecie wielkiej literatury” przeczytała przedszkolakom bajkę “Świat w piżamie”. Dzieci z zaciekawieniem słuchały kolejnych opowieści o różnych zawodach. Tę piękną książeczkę otrzymaliśmy w prezencie do przedszkolnej biblioteki, dzięki czemu będziemy do niej często wracać realizując treści innowacyjnego programu preorientacji zawodowej w przedszkolu. Pani Paulina poznała także naszego gościa Stefana, który spędzał u nas ostatnie chwile przed wyjazdem do następnego przedszkola. Bardzo dziękujemy za wizytę oraz za promowanie głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Ala K.

Kategorie: Wydarzenia