Corocznie 3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W związku z tym przedszkolaki z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle zostały zaproszone przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle i wzięły udział w uroczystych obchodach III Powiatowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Uroczystość objął honorowym patronatem Starosta Powiatu Jasielskiego. Dyrektor Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle Pani Danuta Pociask została doceniona i wyróżniona w plebiscycie „Człowiek z sercem” za pracę na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Nasz przedszkolak Igor Cyrkiel zdobył III miejsce w konkursie „Jasielskie Boże Narodzenie”. Wykonał on kartkę świąteczną z motywami jasielskimi. W części artystycznej wystąpili uczniowie jasielskich szkół średnich oraz Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Ireneusza Fatygi. Po części oficjalnej dzieci wzięły udział w tańcach i zabawach integracyjnych.

Kategorie: Wydarzenia