Od 1 do 5 lipca w naszym przedszkolu na Kochanowskiego w ramach projektu International Kindergarten gościliśmy studentki: Cansu z Turcji oraz Angeline z Tajwanu. Ideą projektu AIESEC jest rozbudzenie u dzieci zainteresowania obcą kulturą, szerzenie tolerancji i zachęcanie do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Studentki przeprowadziły zajęcia i warsztaty w obszarze edukacji kulturowej, językowej i aktywnego wypoczynku, mające na celu rozbudzić w dzieciach umiejętność twórczego myślenia oraz działania w grupie. Był to tydzień pełen pozytywnych emocji i nowych doświadczeń. Przedszkolaki dzięki realizacji projektu, poznały inne kultury, miały okazję na naukę języka angielskiego poprzez interaktywne i dynamiczne zajęcia oraz kontakt z „żywym językiem”, różnorodność oferowanych zajęć pozwoliła na połączenie nauki z zabawą. Mamy nadzieję, że goście będą miło wspominać pobyt w naszej placówce!

Kategorie: Wydarzenia