Dnia 05.10.2022r. dzieci z grupy „Smoki” z oddziału na Kochanowskiego rozpoczęły realizację I Modułu projektu czytelniczego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” pod hasłem „Czytamy razem z małym Misiem”, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpraca między przedszkolami. Przedszkolaki zapoznały się z piosenką przewodnią projektu pt.: „Czytaj z Misiem”. Następnie Pani Madzia przedstawiła dzieciom Misia Smokusia, który na stałe zamieszka w sali „Smoków”. Następnie Pani Ania opowiedziała dzieciom o podróży fotografii Misia Smokusia po domach bajkowych przedszkolaków. Pluszowy Gość lubi słuchać czytanych bajek i wierszy dlatego, też dzieci obiecały, że w każdym domku Miś będzie miał okazję wysłuchać pięknych opowiadań. Fotografia Smokusia wyruszyła już w podróż, która z pewnością zapewni wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń!

Kategorie: Wydarzenia