„BAJKI MOC MAGICZNĄ MAJĄ, DOBRYM SŁOWEM DZIELĄ SIĘ. NASZE SERCA OTWIERAJĄ I KTO CZYTA O TYM WIE”.

Dzień 14 października w grupie „Tropicieli” był magiczny i bajkowy. Wszystko to za sprawą tego, że rozpoczęliśmy realizację Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek”. Mieliśmy zaszczyt gościć autorkę projektu panią dyrektor Annę Zielińską, która wprowadziła nas w Krainę Wartości przybliżając dzieciom cele projektu. Przeczytała także dla nas bajeczkę” Mama Kaczka”, w której pojawiła się cenna wartość: Przyjaźń. Dzieci przywitały panią Anię gromkimi brawami, uśmiechami i pięknymi strojami, każdy z Tropicieli wcielił się w rolę aktora . Pani dyrektor udało się odgadnąć z jakiej bajeczki postacie świętowały dzisiaj z nami. To nie był koniec niespodzianek, gdyż przedszkolaki wspólnie z panią Mariolką przyprowadziły kolejnego gościa : Wróżkę Bajkę, która będzie towarzyszyć naszej grupie cały rok pomagając nam w realizacji projektu. Tropiciele wykazały się zdolnościami poetyckimi i ułożyły piękne Powitanki dla naszego gościa. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę projektu pt. „Magiczna Moc Bajek”. Każdy Tropiciel miał także zaszczyt wykonać swoją Wróżkę Bajkę i schować ją do swojej szafeczki. Dzisiejszy dzień zakończył się magicznie , cieszymy się ,że będziemy cały rok uczestniczyć w tak cennym projekcie. <3 🙂

Kategorie: Wydarzenia