26 marca br. Przedszkolaki z grupy „Wesołe Smyki”, „Leśne Duszki”, „Tropiciele” oraz „Kropelki” wybrały się do Sanoka na widowisko teatralne na lodzie w wykonaniu łyżwiarzy z całej Polski pod tytułem “Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza”. Podczas pokazu można było podziwiać znakomitą oprawę muzyczną i choreografię pełną popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy na lodzie. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne. Wszyscy byli zachwyceni spektaklem i pod ogromnym wrażeniem talentu wszystkich łyżwiarzy. Po zakończonym widowisku teatralnym udaliśmy się na obiadek, aby z pełnymi brzuszkami wrócić do przedszkola. To była niezapomniana wycieczka.

Ala K.

Kategorie: Wydarzenia