Bajkowe Prywatne Przedszkole w roku szkolnym 2020/2021 brało aktywny udział w realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „SensoSmyki”. Czerwcowe motto dla SensoSmyków brzmiało „Niech Was poniesie plastyczna wyobraźnia! Niech będzie kolorowo i radośnie! I brudno!”. Tak też w myśl tego motta przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego zrealizowały kolejne zadania projektowe. Była to ciekawa letnia podróż poprzez różne techniki plastyczno-technicznych. Dzieci weszły z ogromną radością w rolę profesjonalnych artystów- malarzy tworząc Plener Malarski. Trzymając w ręku paletę letnich kolorów w cieniu drzew przedszkolaki malowały swoje letnie pejzaże. Plenery malarskie to znakomita okazja do twórczego rozwoju, aktywnego wypoczynku w pięknym otoczeniu oraz integracji ze środowiskiem artystycznym. Bardzo dziękujemy za czerwcowe inspiracje i możliwość uczestnictwa w projekcie edukacyjnym SensoSmyki. ❤

Kategorie: Wydarzenia