2 marca przedszkolaki z oddziału na Grunwaldzkiej oraz na Kochanowskiego wzięły udział w III Powiatowym Konkursie dla Przedszkolaków „Eco Stars” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Jaśle. Celem konkursu jest promowanie znajomości języka angielskiego wśród dzieci oraz rozbudzanie zainteresowania otaczającą je przyrodą i propagowanie proekologicznej postawy szacunku wobec środowiska przyrodniczego. Konkurs rozpoczął występ uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2, która zaśpiewała dla dzieci piosenkę w języku angielskim. Następnie podziwialiśmy prace plastyczne wykonane przez uczestników konkursu w pierwszym etapie. Miło nam ogłosić, że praca wykonana przez Miłoszka z grupy „Nutki” zajęła II miejsce! Później rozpoczęły się barwne, przepełnione tańcem i ciekawymi interpretacjami prezentacje konkursowe. Dzieci dobrze bawiły się podczas swoich występów, a także oklaskiwały prezentacje kolegów. Tuż przed uroczystym ogłoszeniem wyników, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 przeprowadzili krótkie szkolenie dotyczące zasad pierwszej pomocy, które zaciekawiło dzieci i utrwaliło ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa. Zwieńczeniem konkursu była najprzyjemniejsza chwila – odebranie dyplomów i nagród z rąk Pani Dyrektor. Dziękujemy Dyrekcji i Organizatorom konkursu za zaproszenie i dobrą zabawę!

Kategorie: Wydarzenia