Przedszkolaki z grupy Tropiciele z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle wykonały kolejne zadanie projektowe :” Klucze dobrego zachowania- kiedy, jak i dlaczego mówię proszę, przepraszam, dziękuję”. Dzieci doskonale wiedzą jak zachowywać się w przedszkolu, znają zasady i starają się ich przestrzegać. Magiczne słowa towarzyszą im każdego dnia w przedszkolu i w domu. Pięknie witają się i żegnają z paniami w przedszkolu, dziękują za śniadanko, obiadek i za dobre słowo., uważnie słuchają siebie nawzajem i zgodnie współdziałają w zabawie. Pani Mariolka przeczytała wiersz Stefana Karaszewskiego „Magiczne słowa trzy” zachęcając dzieci do nauki dobrych manier. W kolejnej części zajęć przedszkolaki zapoznały się z Kodeksem Grupowym i obiecały go przestrzegać cały rok. Kodeks zawisł na ścianie w naszej sali i będzie przypominał Tropicielom o tym, że należy być wzorowym przedszkolakiem każdego dnia! 

Kategorie: Wydarzenia