Dnia 7 czerwca br. w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Sportowcy czytają dzieciom. Wychowanie przez sport i czytanie”, nasze przedszkole odwiedził Wiceprezes Klubu JKS Czarni Jasło 1910 Pan Jerzy Żygłowicz oraz zawodnicy Juniorzy Starsi JDS Czarni 1910 Jasło Piotr Gajda i Krzysztof Lewicki. Przyłączyli się oni do kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom” i opowiedzieli przedszkolakom o swojej pasji. Dzieci chętnie dyskutowały na temat swoich ulubionych reprezentantów Polski, a sportowcy w ciekawy sposób opowiedzieli o uprawianej przez siebie dyscyplinie, motywacji i pracy, jaką należy włożyć w to, by zostać zawodowym piłkarzem. Po spotkaniu w przedszkolu sportowcy udali się wraz z dziećmi na plac zabaw, gdzie wzięli udział we wspólnej rozgrywce i pokazali młodym adeptom piłki nożnej kilka trików.

Kategorie: Wydarzenia