Dnia 5 maja przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego miały zaszczyt gościć dobrze im znany teatr Eden z Krakowa. W dniu dzisiejszym aktorzy zaprezentowali nam spektakl pt. „Jonasz i niezwykła ryba”. Było to barwne przedstawienie, w którym najmłodsi poznali historię Jonasza- człowieka uczciwego, lecz nie zawsze posłusznego. Spektakl ukazał niezwykłe przygody bohatera do których zalicza się m.in. życie w mieście czy też przebywanie w brzuchu ryby. Istotnym przekazem tego przedstawienia jest to, że każdy z nas popełnia błędy, lecz ważne jest to aby potrafić się do nich przyznać i powiedzieć jakże ważne i magiczne słowo-przepraszam. Podczas spotkania nie zabrakło także głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Serdecznie dziękujemy aktorom teatru Eden za tak pouczające przedstawienie i jesteśmy przekonani, że od dnia dzisiejszego każdy z naszych przedszkolaków będzie wiedział, że nie należy bać się błędów, lecz trzeba umieć przebaczać i przyznać się do swoich słabych stron! ☺❤

Kategorie: Wydarzenia