W piątek 25 września przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego uczestniczyły w zajęciach polisensorycznych pt. “Jesienny ogródek”. ❤Bohaterami zajęć były jesienne warzywa takie jak: marchewka, pietruszka, seler, ziemniak i cebula.🥕🥔🧅 Dzieci miały okazję poznać warzywa wszystkimi swoimi zmysłami, co przyniosło im sporo radości i wywołało uśmiech na ich twarzach.😊 Przedszkolaki miały okazję pobawić się w małych ogrodników, jak również zamienić w małych muzykantów grając na trójkątach do piosenki “Warzywa”. Na zakończenie dzisiejszych zajęć wykonaliśmy przestrzenną pracę plastyczną “Jesienne warzywa”. Efektem końcowym naszych prac były smaczne i zdrowe warzywa , które zachęcały dzieci do tego, aby je „schrupać” na zdrowie! Jesteśmy przekonani, że po dzisiejszych zajęciach przedszkolaki chętnie będą sięgać po warzywa, które zdecydowanie są bogactwem witaminek dla chłopców i dziewczynek. ❤😊

Kategorie: Wydarzenia