Bajkowe Prywatne Przedszkole nawiązało współpracę z Niepubliczną Specjalną Szkołą Podstawową Latawiec z Majscowej. W ramach tej współpracy nasze przedszkolaki wykonały kartki z motywami jesiennymi. Julka i Wojtuś z grupy Biedronki z zebranych leśnych darów utworzyli jesienny obrazek „Las” – namiastkę lasu na kawałku kartonu. Natomiast Ala, Oliwier i Antoś z grupy Smoki w nawiązaniu do spadających kolorowych listków z drzew wykonali jesienne drzewo stemplując jego koronę kolorowymi listkami.
Kilka dni temu otrzymaliśmy przesyłkę pocztową od naszych kolegów z Majscowej. W kopercie znajdowały się piękne prace plastyczne z motywami jesiennymi od Filipa i Adama uczniów Szkoły Podstawowej Latawiec. Chłopcy, tak jak i nasze przedszkolaki, w ostatnich tygodniach poznawali jesień, doświadczali wszystkimi zmysłami, a chodząc na spacery poszukiwali jej oznak zbierając pachnące jesienne skarby.
Dziękujemy Adasiowi i Filipowi za piękne jesienne prace. Z niecierpliwością czekamy na kolejną porę roku oraz liczymy na dalszą współpracę. ❤
Kategorie: Wydarzenia