We wtorek 5 lipca na terenie placu zabaw przy ulicy Kochanowskiego odbył się IV Osiedlowy Piknik pod hasłem: „Powitanie Lata”. Organizatorem spotkania była Spółdzielnia Mieszkaniowa Pax-Naftobudowa wspólnie z Bajkowym Prywatnym Przedszkolem w Jaśle. Na początku w ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom przedstawiciele Spółdzielni wraz z dyrekcją przedszkola oraz zaproszonymi gośćmi przeczytali wiersz Bożeny Frączak „Lato”, następnie do wspólnej zabawy zaprosiły najmłodszych bajkowe animatorki. 🙂 Nie zabrakło tańców, konkursów z nagrodami oraz licznych zabaw sprawnościowych. Dużą atrakcją dla milusińskich była wizyta strażaków i możliwość zobaczenia wozu strażackiego od środka. Jasielska policja zaprezentowała najmłodszym swoje pojazdy- motory pozwalając tym samym, aby dzieci poczuły się jak prawdziwi policjanci. Muzeum Regionalne w Jaśle przygotowało warsztaty plastyczne, na których dzieci mogły wykazać się inwencją twórczą. Panie funkcjonariuszki Straży Miejskiej grały z dziećmi w ciekawą plenerową grę, a na samym końcu podziwialiśmy pokaz BMX-ów. Dużą niespodzianką była kolorowa budka ze smacznymi lodami, które dzieci zajadały z wielkim uśmiechem na twarzy. Zabawa była bardzo udana, o czym świadczyły zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieci, ich rodziców, nauczycieli i organizatorów. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Pikniku, a szczególnie sponsorom serdecznie Dziękujemy! Do zobaczenia za rok! 🙂❤️ 

Kategorie: Wydarzenia