4 marca br. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle odbyła się II edycja Powiatowego Konkursu Językowo-Artystycznego dla przedszkolaków o tematyce ekologicznej ECO STARS. Konkurs polegał na wykonaniu dowolnego utworu w języku angielskim o tematyce ekologicznej. Naszą placówkę reprezentowali: Maja i Amelia Kwilosz z oddziału na Kochanowskiego, które zaśpiewały piosenkę pt „ The Sun comes up”, Franciszek Hołda i Karol Kućma z oddziału na Grunwaldzkiej, którzy zaśpiewali piosenkę „One little finger” oraz Igor Hombesch z oddziału Na Kotlinę, który zaprezentował wiersz „ Dripsy, dropsy”. Młodzi wykonawcy wykazali się wspaniałymi zdolnościami językowo-artystycznymi, zachwycili doborem strojów jak również troską o środowisko naturalne. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Kategorie: Wydarzenia