Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora nasze przedszkole włączyło się w piękną inicjatywę “Herbatka dla Seniora”. Jej celem była zbiórka różnego rodzaju herbat, które przedstawiciele Przedszkolaków z oddziału na Kochanowskiego wraz z Paniami przekazali Seniorom z Dziennego Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle . Dziękujemy przedszkolakom i ich Rodzicom za odzew i życzliwość serca!
Pragniemy również życzyć
Seniorom wielu lat w zdrowiu,
spokoju i radości,
byście mogli spełniać
swoje marzenia i realizować pasje.
Niech każdy Wasz dzień wypełnia ludzka życzliwość,
wdzięczność i pomoc,
a optymizm niech Was nigdy nie opuszcza.
Pozwólcie młodszym pokoleniom korzystać
z Waszej mądrości życiowej, doświadczeń
i szacunku do każdego z osobna,
by otaczający nas świat z każdym dniem
stawał się dzięki Wam lepszy.
Dziękujemy Pani Kierownik i wszystkim Seniorom za miłe i ciepłe przyjęcie oraz podarunki dla przedszkolaków. Mamy nadzieję, że aromatyczne herbatki umilą Seniorom jesienno-zimowe wieczory. Dzienny Dom Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle
Kategorie: Wydarzenia