17 listopada z okazji Dnia Seniora przedszkolaki z grupy Smoki wybrały się z wizytą do Dziennego Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle. Z tej okazji przedszkolaki zaśpiewały seniorom piosenkę, złożyły życzenia oraz zaprosiły wszystkich do wspólnych zabaw przy muzyce. Wręczyły również pięknie zapakowane herbaty zebrane podczas akcji ,,Herbatka dla Seniora’’ . W ramach kampanii społecznej Cpcd został przeczytany wiersz pt; ,,Herbata’’. Seniorzy przygotowali dla przedszkolaków własnoręcznie wykonane upominki . W trakcie tej międzypokoleniowej wizyty nie zabrakło wspólnych zdjęć. Na koniec naszego spotkania zaśpiewaliśmy seniorom sto lat. Był to bardzo miłe spotkanie , mamy nadzieje , że herbatki ofiarowane prosto z serca umilą podopiecznym długie jesienno-zimowe wieczory.

Kategorie: Wydarzenia