Dnia 28 września przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego z grupy „Biedronki” oraz „Smoki” wybrały się do Centrum Informacji i Kultury w Jaśle w ramach projektu „Z kulturą mi do twarzy”. Przedszkolaki zrealizowały zadanie pt. „W galerii sztuki” i obejrzały wystawę rękodzieła Alicji Antonik „Herbaciane inspiracje”. Mieliśmy przyjemność osobiście spotkać się z autorką wystawy, która oprowadziła nas po wystawie pokazując poszczególne rękodzieła. Prace wykonane były z plastrów drewna, jak również torebek po herbacie. Dzieci używając swojej wyobraźni odkrywały nowe techniki artystyczne. Podczas dzisiejszego spotkania nie zabrakło głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” i tym razem pani Alicja przeczytała nam wiersz W. Chotomskiej pt. „Herbatka”. Serdecznie dziękujemy za interesujące spotkanie i możliwość obejrzenia kreatywnej wystawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wystawę rękodzieła pani Alicji!

Kategorie: Wydarzenia