„Gniotki robimy paluszki ćwiczymy”- to hasło przewodnie dzisiejszych warsztatów plastycznych, które zostały zrealizowane w ramach „Tygodnia Plastycznego”.   Przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego na samym początku zajęć dowiedziały się do czego służą gniotki oraz kiedy i w jakich sytuacjach możemy je wykorzystywać. Dzieci trafnie wskazały, że kiedy mają zły dzień lub troszkę gorszy nastrój, sensoryczna zabawka może posłużyć jako pomoc w przywróceniu dobrego humoru. Następnie wszyscy ochoczo zabrali się do pracy. Każdy stworzył swojej zabawce kolorową fryzurę wykorzystując do tego druciki kreatywne oraz ozdabiając ją różnymi śmiesznymi minkami. W rezultacie powstała piękna wystawa, na której mogliśmy podziwiać unikatowe gniotki. Od dzisiaj każdy z naszych przedszkolaków posiada swojego balonowego przyjaciela, który pomoże pozbyć się negatywnych emocji! 

Kategorie: Wydarzenia