W dniu dzisiejszym przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu „Fishmob Jasło tańczy dla Jana Pawła II”. Przedszkolaki z radością i dużym zaangażowaniem uczestniczyły we wspólnym tańcu, oddając w ten sposób hołd Janowi Pawłowi II oraz promując wartości, które były mu szczególnie bliskie – dobroć, szacunek, życzliwość i wspólnotę. Udział w wydarzeniu był dla dzieci ciekawym doświadczeniem oraz okazją do wspólnej zabawy i integracji z mieszkańcami miasta. Wspólna inicjatywa dostarczyła przedszkolakom wiele radości i pozytywnych emocji. Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu.
,,Spektakl Pchła Szachrajka”
3 czerwca 3 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły Jasielski Dom Kultury, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu Dziecięcego Teatrzyku „Maskotka”.Celem wyjścia było rozwijanie zainteresowań teatralnych, uwrażliwianie na sztukę, kształtowanie właściwych zachowań Dowiedz się więcej