W dniu dzisiejszym przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu „Fishmob Jasło tańczy dla Jana Pawła II”. Przedszkolaki z radością i dużym zaangażowaniem uczestniczyły we wspólnym tańcu, oddając w ten sposób hołd Janowi Pawłowi II oraz promując wartości, które były mu szczególnie bliskie – dobroć, szacunek, życzliwość i wspólnotę. Udział w wydarzeniu był dla dzieci ciekawym doświadczeniem oraz okazją do wspólnej zabawy i integracji z mieszkańcami miasta. Wspólna inicjatywa dostarczyła przedszkolakom wiele radości i pozytywnych emocji. Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu.

Kategorie: Wydarzenia