Przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego korzystając z uroków pięknej wrześniowej pogody wybrały się do Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, aby obejrzeć wystawę pani Alicji Antonik pt „Ekologia w sztuce”. Na wystawie tej mieliśmy okazję podziwiać różnorodne rękodzieła , które artystka wykonała wykorzystując do tego materiały z recyklingu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały wystawę, dopytując z czego zostały wykonane poszczególne dzieła. Wielką niespodzianką było przybycie na spotkanie z nami samej artystki, dzięki czemu mieliśmy okazję dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Podczas dzisiejszego spotkania nie zabrakło głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, w które z chęcią włączyła się Pani Alicja. Serdecznie dziękujemy za możliwość obejrzenia wystawy, jesteśmy zauroczeni wspaniałą twórczością naszej lokalnej artystki! ❤ ❤ ❤

Kategorie: Wydarzenia