Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Żółwia i z tej okazji przedszkolaki brały udział w zajęciach w ramach projektu „Żółw Adaś podróżuje do Kolumbii” 🐢. Dzieci przygotowały prezenty dla naszego przyjaciela, ponieważ chciały uczcić ten wyjątkowy dzień! Wykonały piękne prace plastyczne oraz napisały list dla miłego żółwika.
Kochany Adasiu! 
Składamy Ci najlepsze życzenia z okazji Dnia Żółwia! 🐢 Mamy nadzieję, że opalasz się już na kolumbijskich plażach🌞🌴 . Przedszkolaki z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle wciąż o Ciebie pytają i przesyłają moc uścisków i uśmiechów 😘. Przyjmij w prezencie żółwią ekipę, która zamieszka w naszym kąciku przyrody. Dzieci bardzo miło wspominają przeżyte z Tobą przygody i bardzo chciałyby dowiedzieć się, co u Ciebie słychać. Tęsknimy za Tobą, jeśli znajdziesz chwilę, wyślij proszę pocztówkę do Jasła 🏖.
Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Jaśle
To był dzień pełen wrażeń! 🐢🌞

Kategorie: Wydarzenia