Nasza Przedszkole wzięło aktywny udział w akcji „8 listopada Dzień Zdrowego Śniadania”. W ramach akcji grupa Smoki zorganizowała w swojej sali Pyszne Zdrowe Śniadanie, które sami wspólnie tworzyliśmy.
Grupa Smoki zjadła wspólne śniadanie, na którym nie zabrakło warzyw, nabiału, wędlin oraz pysznego soku, będącego źródłem cennych witamin. Wszystkie dzieci z dużym apetytem zjadły pyszne śniadanko! Ten najważniejszy posiłek dnia dostarczył dzieciom sił do nauki i zabawy.
Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści wynikające ze spożywania śniadań, szczególnie te dotyczące wpływu na funkcjonowanie naszego mózgu, można z całą odpowiedzialnością powiedzieć, ze właściwie skomponowane śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia i nie powinno być pomijane
Dziękujemy za pyszne, zdrowe i wspólne śniadanko!
Kategorie: Wydarzenia