„ Mały czy duży

niech zawsze pamięta,

aby jego buzia była

zawsze uśmiechnięta!”

Dzisiaj w naszym przedszkolu było bardzo radośnie i wesoło, a to za sprawą wyjątkowego święta- Światowego Dnia Uśmiechu. Tropiciele  zrealizowały kolejne zadanie z modułu pierwszego „Szacunek” w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego Magiczna Moc Bajek.  Na dzieci czekało w tym dniu wiele zabaw, do których „biletem wstępu” był uśmiech od ucha do ucha. Tropiciele od rana witały w szatni rodziców , panie dyrektorki, nauczycielki i przedszkolaków radosnym uśmiechem i  kolorowym medalem. Przez cały dzień obowiązywała zasada – obojętnie co by nie było uśmiech nie schodzi z naszych ust, jesteśmy mili i uprzejmi dla innych, zwracamy się do wszystkich z należytym szacunkiem. Pani Ula  w ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom przeczytała wiersz Anny Edyk „Radość Oli”. Następnie dzieci  wspólnie zaśpiewały piosenkę projektową „Rozsyłamy uśmiechy”, wykonały pracę plastyczną , zrobiły sobie  piękne zdjęcia. Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na naszych twarzach .

Kategorie: Wydarzenia