Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy wyjątkowy dzień – Dzień Strażaka!

Naszymi gośćmi byli druhowie z OSP Brzyszczki, na których przedszkolaki czekały z ogromnym entuzjazmem i radością. Spotkanie było nie tylko wspaniałą atrakcją, ale również cenną lekcją o bezpieczeństwie, odwadze i niesieniu pomocy innym. Dzieci miały okazję z bliska obejrzeć piękny wóz strażacki, usiąść w jego środku oraz przymierzyć strażacki hełm. Strażacy opowiedzieli nam o swojej ciężkiej, odpowiedzialnej i bardzo ważnej pracy. Ogrom emocji i radości wywołało również rozwinięcie węża strażackiego oraz pokaz wody!  Nasi goście włączyli się także w kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom”, czytając najmłodszym wiersz o strażakach To był dzień pełen uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i wartościowych doświadczeń. Serdecznie dziękujemy strażakom z OSP Brzyszczki za odwiedziny, poświęcony czas, ciekawe zajęcia oraz codzienną gotowość do niesienia pomocy.
Życzymy wszystkim Strażakom dużo zdrowia, bezpiecznej służby oraz satysfakcji z pełnionej misji! 

Kategorie: Wydarzenia