Kochana Mamo, Kochany Tato, dzisiaj dziękować chcemy wam za to, że nas kochacie, że o nas dbacie i wszystkie psoty nam wybaczacie. Przyjmijcie życzenia 100 lat w zdrowiu i marzeń spełnienia”. 26 maja to okazja wyjątkowa, w tym dniu wszystkie mamy na całym świecie obchodzą swoje święto, a niebawem bo 23 czerwca swój dzień będą świętowali tatusiowie. W dniu dzisiejszym uczciliśmy te dwa święta. Mama to jedno słowo, a ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze troski, radości, marzenia. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama dała mu największy skarb – życie. Mama jest bardzo ważna, ale na drogach życia razem z nią towarzyszy dzieciom – przyjaciel tata. On również jest bardzo kochany przez swoje pociechy robi wszystko, aby ich życie przebiegało w zdrowiu, radości i szczęściu. Mamie i tacie zawsze wiernie towarzyszą dzieci ich największy skarb. To one swym uśmiechem i beztroską dają im siłę. Rodzice to osoby, które jako pierwsi wprowadzają dzieci w świat książki. W ramach kampanii społecznej ,,Cała Polska czyta dzieciom” rodzice przeczytali wiersz autorstwa Pani Danuty Wawiłow pt. ,,Listy”. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i tanecznych. Podczas wspaniałych występów na twarzach rodziców widoczne było wzruszenie i duma ze swoich pociech. Na koniec przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Wszystkim Rodzicom życzymy szczęścia , radości, spełnienia marzeń ,niewyczerpanych pokładów wyrozumiałości i cierpliwości oraz wiele powodów do radości nie tylko w dniu Waszego Święta. Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Rodziny!

Kategorie: Wydarzenia