W dniu 21.11.2022 r. przedszkolaki z grupy „Biedronki” uczestniczyły  w zajęciach bibliotecznych z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pani Bibliotekarka przeczytała dzieciom bajkę pt. „Elmer i zagubiony miś” w której dzieci dowiedziały się o przygodach misia. Dzieci miały możliwość obejrzeć książki opowiadających o przygodach różnych pluszaków. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Podczas warsztatów dzieci wykonały własnoręcznie misia przy użyciu gąbki i gumek recepturek. Następnie przystąpiły do ozdabiania misia. Wykonane prace prezentowały całej grupie, nadawały imię swojemu misiowi i zabierały go ze sobą do domu. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach. Dzień Pluszowego Misia spędzony w Miejskiej Bibliotece Publicznej był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.

Kategorie: Wydarzenia