„Gdy marzenia się spełniają,
to choroby gdzieś znikają…
… choć na chwilę”
Dzień Pluszowego Misia 2021 ❤
Drodzy Rodzice!
Już po raz szósty, z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia wspólnie z Fundacją Mam Marzenie o. Rzeszów organizujemy zbiórkę NOWYCH pluszowych maskotek, gier, puzzli oraz materiałów plastycznych (kredki, farby) dla dzieci z oddziałów onkologicznych szpitala w Rzeszowie.
Dostarczmy chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu oraz wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieją na przyszłość. Sprawmy, by pojawiły się uśmiechy na twarzach chorych dzieci!
Zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o przyniesienie zabawek do przedszkola do dnia 22 listopada 2021 r.
Serdecznie prosimy o aktywne włączenie się w to szlachetne przedsięwzięcie!
Kategorie: Wydarzenia