8 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet . Jest to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera w naszym przedszkolu panowała już od samego rana. Sala ,,Jeżyków’’ przekształciła się w salon piękności dla najmłodszych kobiet. Była więc recepcja, skąd wszystkie Panie były kierowane do wielu niesamowitych atrakcji. Tam, ubrane oczywiście w wygodne szlafroki, mogły skorzystać z manicure, makijażu, salonu fryzjerskiego czy też możliwości odpoczynku z maseczką na twarzy. Przedszkolaki z grupy ,,Bajkowi Odkrywcy’’ i ,,Biedronki ‘’ bawiły się przy muzyce, rozwiązywały zagadki związane z zawodami wykonywanymi przez kobiety, nawlekały korale, grały w memory ,,Korony’’. Dziewczynki jak prawdziwe modelki zaprezentowały się na czerwonym dywanie i udowodniły, że z wielką gracją potrafią poruszać się jak na prawdziwym wybiegu. Nie zabrakło dzisiaj głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Panie zaprezentowały wiersz W. Grodzieńskiej „Cóż to za święto?”. W końcu nadszedł czas na najprzyjemniejszą część, czyli wręczenie dziewczynkom upominków przez naszym małych gentelmanów. Chłopcy z dużą gracją ofiarowali koleżankom tulipana oraz dyplom „Super Kobiety”! Dzisiejszy dzień był pełen pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w pamięci. Wszystkim kobietkom zarówno większym, jak i mniejszym życzymy samych wspaniałości! Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Kategorie: Wydarzenia