Każdy chłopak- jasna sprawa! O tym ważnym dniu pamięta i dziś kilka słów powiedzieć do Was chce z okazji święta. Zdrowia, szczęścia i uśmiechu, niekończącej się zabawy! Żeby każdy dzień w przedszkolu był niezwykły i ciekawy! Żeby świat był kolorowy, by marzenia się spełniły i by każdy wasz kolega był dziś wyjątkowo miły! Te życzenia prosto z serca, z przyjemnością Wam składamy i cieszymy się ogromnie, że Was w swojej grupie mamy!

Jak co roku, dnia 8 marca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Kobiet. Jest to niezwykle ważna uroczystość dla wszystkich kobiet, zarówno tych większych jak i mniejszych. U dziewczynek z grupy „Biedronki”, „Smoki” i „Tropiciele” od rana gościł duży uśmiech na twarzach. Eleganckie stroje dodały dzisiejszej uroczystości jeszcze większego znaczenia. W końcu nadszedł czas na wspólne świętowanie. Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną, tańców z balonami, zagadek związanych z zawodami wykonywanymi przez kobiety, które ukryte były w balonikach, jak również przeciągania liny. Dziewczynki jak prawdziwe modelki zaprezentowały się na czerwonym dywanie i udowodniły, że z wielką gracją potrafią poruszać się jak na prawdziwym wybiegu. Nie zabrakło także prawdziwego Kopciuszka, która zgubiła swojego pantofelka, jednak z pomocą Księcia udało się go odnaleźć. Gościliśmy także wirtualnie tatę Nadii z grupy „Smoki” oraz panią wicedyrektor Anię Zielińską, którzy włączyli się w kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” prezentując najmłodszym wiersze związane z dzisiejszym świętem. W końcu nadszedł czas na najprzyjemniejszą część, czyli wręczenie dziewczynkom upominków przez naszym małych gentelmanów. Chłopcy z dużą gracją ofiarowali koleżankom kwiatuszka oraz dyplom „Super Dziewczynki”! Dzisiejszy dzień był pełen pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w pamięci. Wszystkim kobietkom zarówno większym, jak i mniejszym życzymy samych wspaniałości! ❤ ❤ ❤

Kategorie: Wydarzenia